Suomen Voimanostoliitto ry

Sepontie 3 TH 5
02130 Espoo

www: www.suomenvoimanostoliitto.fi
Facebook: www.facebook.com/suomen.voimanostoliitto
Instagram: www.instagram.com/voimanostoliitto

Y-tunnus: 0902425-2

Tilitiedot

Yleistili FI18 5680 0020 2315 32
Lisenssi FI93 5680 0020 2315 40
Lehtitilaukset FI22 5680 0020 2315 57

Hallitus

Puheenjohtaja Tero Hyttinen, tero.hyttinen@svnl.fi
Varapuheenjohtaja Margetta Salminen, margetta.salminen@svnl.fi
Sihteeri Timo Lillbacka, sihteeri@svnl.fi, 040 156 5720 (17:00 - 21:00)
Harri Hagfors, harri.hagfors@svnl.fi
Ville Orasmaa, ville.orasmaa@svnl.fi
Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi
Marjaana Vähäsantanen, marjaana.vahasantanen@svnl.fi


Tiedottaja

Katja Lariola, katja.lariola@svnl.fi


Päävalmentaja

Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi


Nuorisovaliokunta

Puheenjohtaja Marjaana Vähäsantanen, marjaana.vahasantanen@svnl.fi
Jäsenet: Seppo Sohlman, Jari Lamminen, Kaj Mattila, Jouni Vähäsantanen ja Timo Lillbacka.


Valmennusvaliokunta

Puheenjohtaja Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi
Jäsenet: Joanna Linna, Samuel Lappalainen, Timo Lillbacka ja Jari Rantapelkonen.


Mastersvaliokunta

Puheenjohtaja Markku Kemppainen, markku.kemppainen@svnl.fi
Jäsenet: Voitto Ahopelto, Seppo Flink, Harri Hagfors, Rami Huovinen, Joanna Linna, Margetta Salminen ja Sami Siltala.


Viestintävaliokunta

Puheenjohtaja Katja Lariola, katja.lariola@svnl.fi
Jäsenet: Sanna Apuli, Ville Niskanen, Antti Savolainen, Anni Vuohijoki, Heikki Virtanen ja Timo Lillbacka.


Tuomarivaliokunta

Puheenjohtaja Margetta Salminen, margetta.salminen@svnl.fi
Jäsenet: Mika Honkaniemi, Kalevi Sorsa, Arto Hannolin, Harri Hagfors ja Tero Hyttinen sekä Timo Lillbacka (osallistuu valiokunnan toimintaan, mutta ei ole äänivaltaa).
 

Historiikkitoimikunta

Puheenjohtaja Jari Rantapelkonen, jari.rantapelkonen@svnl.fi
Jäsenet: Tero Hyttinen ja Raimo Halvorsen