Suomen Voimanostoliitto ry

Tyrskykuja 3 LT 2
02320 Espoo

010 309 4270 (Ma-Pe 17:00 - 21:00)

www: www.suomenvoimanostoliitto.fi
Facebook: www.facebook.com/suomen.voimanostoliitto
Instagram: www.instagram.com/voimanostoliitto
Youtube: www.youtube.com/svnltv

Y-tunnus: 0902425-2

Tilitiedot

Yleistili FI18 5680 0020 2315 32
Lehtitilaukset FI22 5680 0020 2315 57

Hallitus

Puheenjohtaja Tero Hyttinen, tero.hyttinen@svnl.fi
Varapuheenjohtaja Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi
Sihteeri Timo Lillbacka, sihteeri@svnl.fi
Ville Orasmaa, ville.orasmaa@svnl.fi
Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi
Markku Kemppainen, markku.kemppainen@svnl.fi
Mats Finne, mats.finne@svnl.fi

Tiedottaja



Päävalmentaja

Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi

Maajoukkuekoordinaattorit

Nuoret, Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi
Avoin (klassinen), Mats Finne, mats.finne@svnl.fi
Avoin (varuste), Seppo Sohlman, seppo.sohlman@svnl.fi
Masters, Markku Kemppainen, markku.kemppainen@svnl.fi

Tuomarivaliokunta

Puheenjohtaja: Margetta Salminen, margetta.salminen@svnl.fi
Jäsenet: Mika Honkaniemi, Arto Hannolin, Harri Hagfors ja Tero Hyttinen sekä Timo Lillbacka (osallistuu valiokunnan toimintaan, mutta ei ole äänivaltaa).