Suomen Voimanostoliitto ry

Sepontie 3 TH 5
02130 Espoo

www: www.suomenvoimanostoliitto.fi
Facebook: www.facebook.com/suomen.voimanostoliitto
Instagram: www.instagram.com/voimanostoliitto
Youtube: www.youtube.com/svnltv

Y-tunnus: 0902425-2

Tilitiedot

Yleistili FI18 5680 0020 2315 32
Lehtitilaukset FI22 5680 0020 2315 57

Hallitus

Puheenjohtaja Tero Hyttinen, tero.hyttinen@svnl.fi
Sihteeri Timo Lillbacka, sihteeri@svnl.fi, 040 156 5720 (Ma-Pe 17:00 - 21:00)
Margetta Salminen, margetta.salminen@svnl.fi
Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi
Ville Orasmaa, ville.orasmaa@svnl.fi
Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi
Marjaana Vähäsantanen, marjaana.vahasantanen@svnl.fi

Tiedottaja

Katja Lariola, katja.lariola@svnl.fi

Päävalmentaja

Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi

Maajoukkuekoordinaattorit

Nuoret, Marjaana Vähäsantanen, marjaana.vahasantanen@svnl.fi
Avoin (klassinen), Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi
Avoin (varuste), Seppo Sohlman, seppo.sohlman@svnl.fi
Masters, Markku Kemppainen, markku.kemppainen@svnl.fi

Tuomarivaliokunta

Puheenjohtaja Margetta Salminen, margetta.salminen@svnl.fi
Jäsenet: Mika Honkaniemi, Kalevi Sorsa, Arto Hannolin, Harri Hagfors ja Tero Hyttinen sekä Timo Lillbacka (osallistuu valiokunnan toimintaan, mutta ei ole äänivaltaa).

Historiikkitoimikunta

Puheenjohtaja Jari Rantapelkonen, jari.rantapelkonen@svnl.fi
Jäsenet: Tero Hyttinen ja Raimo Halvorsen