Tuomarivaliokunnan uutiset

Tuomarivaliokunta

Puheenjohtaja

Margetta Salminen sp: margetta.salminen(at)salo.fi

Jäsenet

Mika Honkaniemi  sp: mikahonkaniemi(at)hotmail.com

Kalevi Sorsa sp: kalevi.sorsa(at)co.inet.fi

Tero Hyttinen sp: tero-hyttinen(at)hotmail.com

Harri Hagfors sp. harri.hagfors(at)kolumbus.fi

Arto Hannolin sp. arto.hannolin(at)kolumbus.fi

Lisäksi liiton sihteeri voi osallistua valiokunnan toimintaan, mutta ei ole valiokunnan jäsen.